IMCAS

IMCAS

Read more
Soon ASCAD  Congress 3

Soon ASCAD Congress 3

Shoqata e Dermatologjise Kozmetike & Aestetike Shqipetare...

Read more
ASCAD Congress 2 Opening

ASCAD Congress 2 Opening

Shoqata e Dermatologjise Kozmetike & Aestetike Shqipetare...

Read more
  • +200 courses

    Explore a variety of fresh topics
  • Expert teachers

    Find the right instructor for you
  • Focus on target

    Increase your personal expertise

Welcome to ASCAD


Advices

Unlocking the Path to Healthy, Beautiful Skin.

Kujt ja beson Lekuren tende ???

https://tiranapost.al/stil-jete/nese-po-mendon-te-besh-nje-nderhyrje-apo-trajtim-estetik-me-pare-njihu Titulli: Nëse po mendon të bësh...

Read more

Dergoni Pyetjen Tuaj

...

Read more

Aknet, pergjigjet e pyetjeve tuaja

  12 PYETJE DHE PERGJIGJE      1.Pse kam ende akne, edhe pasi I kam kaluar te 20-at?Akne ne te rriturit ka te njejtet shkaktar...

Read more

Dielli Pranveres

  Dielli i pranveres dhe me tej eshte demtuesi kryesor i lekures, ndaj edhe keshillat e mjekeve jane me te shumta ne kete periudhe. Per te pasur...

Read more